FAQ

Co se stane po odeslání formuláře s žádostí o informace?

Vaše žádost byla odeslána přímo na kompetentní osobu zajišťující kontakt s novými obchodními partnery ve firmě, která vás zaujala. Poté, co tato osoba obdrží vaši žádost vás bude kontaktovat ohledně poskytnutí požadovaných informací na telefon nebo e-mail, který jste zadali ve formuláři.

Nikdo mne po odeslání žádosti o informace nekontaktoval. Proč?

Vaše žádost se pravděpodobně stále zpracovává. Pár dní počkejte. Pokud ani potom nedostanete odpověď, kontaktujte nás na info@chcemepodnikat.cz a my zjistíme, kam se vaše žádost zatoulala.

Ke komu se dostanou údaje, které do formuláře zadám?

Vaše kontaktní údaje jsou odeslány přímo na zodpovědnou osoby v oslovených firmách a v kopii zůstávají v interním systému aplikace Chcemepodnikat.cz. Nikomu jinému je neposkytujeme. Ctíme absolutní diskrétnost a Zákon o ochraně osobních údajů.

Mohu kontaktovat více partnerů najednou?

Ano můžete a doporučujeme to, abyste si mohli porovnat podmínky u různých firem a vybrali ty, které vám nejvíce vyhovují.

Naleznu zde již fungující firmy, které jsou na prodej?

Nenaleznete. Chcemepodnikat.cz není tržiště fungujících firem, které jsou na prodej. Naším cílem je spojit zájemce o rozjezd vlastního podnikání s partnery, kteří jim pomáhají s jejich rozjezdem.

Mám podnikatelský nápad a hledám partnera. Můžete mi pomoci?

Ano, velmi rádi. Pokud hledáte finančního nebo strategiského partnera nebo hledáte jen radu, kontaktujte nás!

Mám fungující podnikání a chci z něj udělat vlastní franšízu. Koho mám oslovit?
Kontaktujte nás na info@chcemepodnikat.cz a my vám rádi nalezneme partnery, kteří vám pomohou v budování vaší značky.
 

Hledat
Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a ochraně uživatelů soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím