RE/MAX

Stavíme na celosvětovém úspěchu společnosti RE/MAX v obchodu s nemovitostmi. Strategicky a dlouhodobě budujeme silnou pozici této společnosti v České republice. Vysokou profesionalitou a etikou našich makléřů a kanceláří překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme způsob obchodování na českém realitním trhu. Spolu s našimi partnery, dodavateli a akcionáři tvoříme silný tým, který má společný zájem maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovitostmi.

http://www.remax-czech.cz

K Rukavičkárně 94, Praha - Klánovice, 19000, Česká republika

počáteční investice: 270 000 Kč

Co všechno pro Vás zajistí:

  • Know-how
  • Provozní manuál
  • Školení
  • Marketingovou podporu
  • Právní podporu
Více informací

Kdo jsme

Nadšení pro maximální uspokojení potřeb zákazníků je hlavním důvodem, proč síť RE/MAX roste nepřetržitě již více než třicet pět let. Naše strategie již uspěla ve více než 80 zemích světa – zemích s odlišnými ekonomickými, kulturními i obchodními podmínkami.

Na realitních trzích v USA a Kanadě, které patří k nejvíce konkurenčním na světě, je RE/MAX jednoznačnou jedničkou. Také v Evropě, kam RE/MAX vstoupil v roce 1995, se stal brzy největší a nejúspěšnější realitní sítí, která jako jediná působí v celé Evropě.

V roce 2005 RE/MAX také zahájil svojí činnost na trhu České republiky, aby zde zopakoval svůj celosvětový úspěch. V České republice má RE/MAX dle nezávislé tržní studie nejznámější značku a největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků.

Silné povědomí značky RE/MAX u zákazníků, obrovská sdílená nabídka a poptávka nemovitostí, unikátní systém vzdělávání a vedoucí postavení společnosti na trhu lákají do sítě RE/MAX nejproduktivnější a nejzkušenější makléře. Makléři RE/MAX celosvětově dosahují nejvyšší průměrnou produkci na trhu – díky strategii RE/MAX jsou totiž schopni uspokojovat potřeby svých zákazníků lépe než jiní.

RE/MAX uplatňuje princip franšizingu, který je založen na zásadě „With RE/MAX Everybody Wins – Se značkou RE/MAX každý vítězí“.

Na principu „Každý vítězí“ funguje také RE/MAX Česká republika. Pro naše zákazníky to znamená maximální přínos a užitek z našich realitních služeb. Zaměřujeme se na skutečné potřeby, dodržujeme naše vysoce profesionální standardy a přísný etický kodex. Jako jediní na trhu poskytujeme na kvalitu našeho servisu záruku.

Tak, jak vítězí naši zákazníci, vítězí i naši makléři a majitelé kanceláří. Každému, kdo hledá prosperitu, nezávislost a uspokojení ve vlastním podnikání, RE/MAX nabízí možnost využít výhody dlouhodobě ověřené strategie a síly. Majitelé realitních kanceláří RE/MAX a jejich makléři mají velkou příležitost se uplatnit a dosáhnout vlastního profesního i osobního rozvoje. RE/MAX jim dodává motivaci, energii a potřebné know-how tak, aby mohli udělat maximum pro spokojenost svých zákazníků a stát se nejlepšími a nejproduktivnějšími realitními subjekty ve svém regionu.

Za celý RE/MAX tým Vám přeji, abyste na našich stránkách našli vytouženou nemovitost, nebo třeba inspiraci pro nové nasměrování Vaší kariéry. Děkuji Vám za důvěru, kterou v RE/MAX vkládáte, jsem pro Vás osobní zárukou, že nebude zklamána.

David Krajný
President of the Company / Chairman of the Board
RE/MAX Česká republika

Historie značky v ČR

V ČR od roku:     2005
Počet poboček v ČR     116

V České republice působí značka od roku 2005. V době, kdy vstupoval RE/MAX na český trh, připomínaly realitní obchody v tuzemsku džungli. Nulový servis, podvody a celá řada pochybných subjektů, které se na tomto chaosu přiživovaly. Od té doby se však trh výrazně změnil. Zlepšila se kvalita poskytovaného servisu, který se zprofesionalizoval. Profese realitního makléře se pravidelně objevuje v médiích a postupně se jí dostává důvěryhodnosti. Významná řada těchto změn by se neuskutečnila bez přítomnosti a zasazení RE/MAXu, který nastavil zcela nové podmínky pro práci realitních makléřů a pravidelně přináší na tuzemský trh široké spektrum inovací. Konkurenci nakonec nezbylo, než tento systém následovat a kopírovat nebo trh úplně opustit. Navíc po celou dobu svého působení na trhu vykazuje RE/MAX kontinuální růst obratu i tržního podílu. Během takzvané realitní krize, kdy došlo k prokazatelnému propadu realitního trhu, se tržní podíl RE/MAX zdvojnásobil. Přitom řada realitních kanceláří musela trh opustit. Také na straně zákazníků došlo ke změnám. Ještě před pár lety se většina prodejů obešla bez zprostředkovatele. Dnes počet přímých prodejů klesl výrazně pod polovinu. Lidé si díky vyšší míře informovanosti více uvědomují rizika spojená s nákupem či prodejem nemovitosti. Klienti jsou dnes vzdělanější, vědí, co od realitních společností mohou žádat, znají své nároky, mnohem více využívají služby. I to je částečně způsobeno uvedením značky RE/MAX na český trh. Proto společnost RE/MAX ráda říká, že mění způsob, jakým se prodávají nemovitosti. Posledních deset let působení na českém trhu je toho důkazem.

Historie značky ve světě

Funguje od roku     1973
Počet poboček ve světě     6000

RE/MAX, nejúspěšnější síť realitních kanceláří na světě, byla založena současným prezidentem RE/MAX International Davem Linigerem v roce 1973 v Denveru (Colorado, USA). V té době si většina realitních makléřů ponechávala pouze 50% vydělaných provizí a majitelé realitních kanceláří měli přímou kontrolu nad veškerou jejich prací. Makléři byli rozčarovaní a demotivovaní. Většina jich tuto profesi opouštěla do 2 let.

Liniger, který byl sám realitním makléřem cítil, že musí existovat i lepší cesta a rozhodl se své sny o spravedlivějším realitním systému uskutečnit. Navrhl převratný a inovativní business model, který kladl lidi na první místo a umožňoval uspět jak makléřům, tak majitelům realitních kanceláří. Svou koncepci nazval RE/MAX, akronym pro „real estate maximums“. Liniger a jeho žena Gail, která byla také realitním makléřem, věřili v úspěch této nové unikátní koncepce. A podařilo se jim s ní způsobit revoluci. Dnes má RE/MAX více než 120 tisíc makléřů pracujících ve více než 7 tisících kancelářích po celém světě.

Více informací
Hledat
Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a ochraně uživatelů soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím