NEXT REALITY PARTNER a.s.

Síť realitních kanceláří NEXT REALITY je na trhu 11. rokem a patří mezi tři nejvýznamnější hráče v ČR. Nabízí unikátní specializované produkty pro rozšíření realitních služeb. Klienty je vyhledávána především díky své kvalitní nabídce služeb, které jsou poskytovány na vysoce profesionální úrovni.

www.nextpartner.cz

Rubešova 583/2, Praha, 12000, ČR

počáteční investice: 100 000 Kč
měsíční poplatky : 10 000 Kč

Co všechno pro Vás zajistí:

  • Know-how
  • Provozní manuál
  • Školení
  • Marketingovou podporu
  • Právní podporu
  • Personální podporu
  • Vyhledání provozovny
  • Vybavení provozovny
  • Pomoc při zajištění potřebné investice / finančního partnera
  • Zázemí zdravé firmy
Více informací

Kdo jsme

Mezi hodnoty společnosti NEXT REALITY patří firemní kultura, odbornost, individuální přístup a maximální podpora pro její spolupracovníky.

Kromě klasického zprostředkování prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí úspěšně rozvíjí i další segmenty podnikání v realitách:

- investice

- výkupy

- vzdělávací akademii

- luxusní a prémiové nemovitosti

HLEDÁME VÝJIMEČNÉ PARTNERY, vybíráme si a věříme, že i díky takovému přístupu bude naše značka ještě silnější.

 

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Víme, že není možné vám představit celý projekt NEXT REALITY PARTNER. Proto je pro nás důležité osobní setkání, při kterém vám dokážeme ukázat mnohem více detailů a informací.

Záruka férového jednání

Odborně školení makléři

Člen Asociace realitních kanceláří

NEVÁHEJTE A ZAVOLEJTE NEBO NAPIŠTE. Budeme se na vás těšit!

 

Petr Zelenka, tel. 724 817 540, petr.zelenka@nextreality.cz

Igor Kohut, tel. 739 248 615, igor.kohut@nextreality.cz

Historie značky v ČR

V ČR od roku:     2006
Počet poboček v ČR     44

PROČ SE STÁT PARTNEREM NEXT REALITY?

Využijete spojení síťové realitní společnosti s unikátním porjektem NEXT PARTNER

Získáte podporu centrály - call centrum, marketing, právní a personální služby, zajištění školení

Zajistíme vám záruku silného kapitáloévho zázemí pro realizaci výkupů a dražeb v rámci NEXT INVEST

Můžete využít unikátního projektu PREMIUM by NEXT REALITY, který je zamřen na spolupráci s investory

Budete mít k dispozici vlastní tým hypotečních specialistů - NEXT Finanční služby

Podpoříme vás při zasmluvnění a realizaci prodeje developerských projektů - NEXT DEVELOP

Součástí vašich služeb bude jedinečný, přehledný systém pro správu a prezentaci zakázek

Inzerce na všech významných realitních serverech

Získáte webové individuální prezentace partnera a makléřů

K dispozici budete mít výhodný operativní leasing

Samozřejmostí jsou nejvýhodnější tarify mobilního operátora

Unikátní systém vzdělávání včetně přípravy pro absolvování zkoušky odborné způsobilosti s možností dotací

Budete nadšení z jedinečného projektu pro akvizici makléřů

 

Historie značky NEXT REALITY v ČR

Společnost NEXT REALITY byla založena dlouholetými úspěšnými profesionály na trhu s nemovitstmi.

První podnikatelské aktivity jednotlivých členů firmy se v rámci trhů s nemovitostmi datují k roku 1999

V roce 2005 vznikla myšlenka vybudovat novou energickou společnost a zacelit tak díru na trhu v poskytování kvalitních reealitních služeb

Začátkem roku 2006 se aktivity zakladatelů společnosti řesunuly pod nově vzniklou obchodní značku Next  reality.cz s.r.o.

V letech 2006 a 2007 působili makléři NEXT REALITY v regionu Praha a Střední Čechy.

Služby společnosti byly stále více vyhledávány i za hranicemi těchto oblastí a proto se vedení rozhodlo vedení společnosti v roce 2008 rošířit působnost i do dalších krajů ČR

Pobočky sítě NEXT REALITY jsou řádnými členy největší profesního sdružení v ČR - Asociace realitních kaceláří České republiky

V roce 2010 vznikla společnost NEXT REALITY GROUP a.s., která postupně přebrala všechny aktivity společnosti Next reaity.cz sr.o.

V letech 2015 a 2016 pak spatřily světl světa nové divize NEXT Finanční služby, NEXT INVEST, NEXT DEVELOP a PREMIUM by NEXT REALITY.

Projektem NEXT REALITY PARTNER firma vstoupila do další dynamické etapy rozvoje pobočkové sítě

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

SUCCES STORY: Ukázková kariéra v NEXT REALITY, špičce na českém realitním trhu

Cestu zkřížila Romanu Zábojovi realitní kancelář NEXT REALITY před osmi lety. Nastoupil tenkrát jako manažer vzdělávání a od té doby se jeho role vyvíjela směrem k manažerským a ředitelským pozicím. Neustále se však věnoval vzdělávání, i když pomáhal budovat síť především na Moravě, odkud pochází.

Ovšem NEXT REALITY si musely na Romana Záboje počkat. Předtím, než jeho srdce zalila zeleno-modrá, pracoval Roman Záboj v České spořitelně na manažerských pozicích a poprvé se tam také dostal do kontaktu se vzděláváním. „Řídil jsem odbor drobného bankovnictví, jak se tomu dříve říkalo. To mě nenaplňovalo. Pak vznikl projekt Trenérů prodejních dovedností, kam jsem se přihlásil. Byl to poměrně intenzivní roční kurz v Brně, kde se na nás střídaly všechny renomované společnosti a učily nás lektorství. To mě začalo hodně bavit, takže jsem pak připravoval a realizoval kurzy pro Českou spořitelnu, jezdil jsem po celé Moravě a učil jsem na pobočkách spořitelny. Po několika letech této práce mě oslovil kamarád ze stejné společnosti, že jde dělat do realit a já šel s ním do Real Spektra v Brně. Začali jsme budovat pobočkovou síť a já tam zůstal dva roky. Bohužel jsme se s majitelem neshodli na formě dalšího rozvoje společnosti a v dobrém jsme se rozešli. Moje další realitní zastávka byla u společnosti Union Partners. Díky svým častým cestám do Prahy jsem začal vnímat NEXT REALITY. Potkal jsem se s Robertem a Romanem. Slovo dalo slovo, sedli jsme si lidsky, rozjeli spolupráci a ta trvá dodnes,“ vypráví Roman Záboj své začátky u trojky na českém realitním trhu.

Na starosti dostal několik poboček, které průběžně vznikaly. „Loni, kdy přišel projekt PARTNER, jsem tyto role přehodnotil a aktuálně se věnuji vzdělávání interní i partnerské sítě,“ doplňuje Roman Záboj. Dokonce se vrátil k obchodování a to tak úspěšně, že na výroční Konferenci v lednu letošního roku stanul mezi nejlepšími obchodníky roku 2016!

Nebyla to tedy náhoda, že u příležitosti Konference byl jmenován do Síně slávy. I když je s firmou neodmyslitelně spjat, přesto ho jmenování překvapilo a vlastně i dojalo.

Na další spolupráci s NEXTy se neuvěřitelně těší a mnoho si slibuje také od projektu PARTNERSTVÍ: „PARTNER je postaven na vztahové rovině. To znamená, že i když už teď jsme velkou společností, tak bez ohledu na to, zda se to týká interní nebo partnerské sítě, na prvním místě jsou vztahy. Mimo to je to schopnost se neustále přizpůsobovat, být lepší, než konkurence. Mám na mysli nové webové stránky, nový informační systém, no a samozřejmě si musím přihřát svoji polívčičku a to je kvalitní vzdělávání. Prostě jsme v NEXTU perfektní parta lidí, kteří si rozumí bez ohledu na typ sítě a partnerství a na tom všem jsme postavili současný i budoucí úspěch,“ dodává Roman Záboj.

Projekt PARTNERSTVÍ je hlavní osou budoucího rozvoje pobočkové sítě. Hlavní vizi společnosti pořád vnímá tak, jak ji před mnoha lety prezentoval na realitním kongresu – „Stát se vyhledávanou, klientsky oblíbenou realitní kanceláří, udržet kvalitu skvělého servisu pro klienty a všem kolegům poskytovat skvělé zázemí“.

Člen Síně slávy NEXT REALITY Roman Záboj je ukázkou toho, jak lze ve firmě žít, vyvíjet se, růst a stát se její neoddělitelnou součástí. Svými slovy to charakterizoval jednoduše: „Chci mít modro-zelené srdce až do důchodu.“

 

Více informací
Hledat
Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a ochraně uživatelů soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím