NATURHOUSE

Franchisa NATURHOUSE je vhodná pro všechny, kteří chtějí poctivě podnikat, nadstandardně si vydělat a současně mít radost ze své práce a úspěchů svých klientů. Je krásné vidět proměnu klientů týden po týdnu, kdy se z unavených a mnohdy nešťastných "tlouštíků" mění na sebevědomé a aktivní lidi, kteří o sebe dbají a atraktivně se oblékají. To vše díky úpravě stravy, pitnému režimu, užívání produktů NATURHOUSE a přiměřenému pohybu. Podnikejte s námi, nebudete na to sami!

www.franchising-naturhouse.cz

Okružní 1/147, Proboštov, 417 12, Česká republika

počáteční investice: 250 000 Kč
roční poplatky : 16 000 Kč

Co všechno pro Vás zajistí:

  • Know-how
  • Provozní manuál
  • Školení
  • Marketingovou podporu
  • Právní podporu
  • Personální podporu
  • Vyhledání provozovny
  • Vybavení provozovny
  • Pomoc při zajištění potřebné investice / finančního partnera
  • kompletní školení pro výživové poradkyně, asistentky i franchisanty
Více informací

Kdo jsme

NATURHOUSE je celosvětová síť výživových poraden s vedoucím postavením v České republice, na Slovensku i v zahraničí.

Přidaná hodnota tkví v osobním výživovém poradenství zdarma, dlouhodobé práci s klientem a širokém sortimentu exkluzivních produktů. V každém centru NATURHOUSE působí proškolení odborníci, kteří stanoví stravovací plán na základě osobní studie doplněný o exkluzivní produkty z vlastních evropských laboratoří.

Klienti každý týden docházejí do výživové poradny NATURHOUSE na konzultace. Tato týdenní setkání slouží k tomu, aby sdělili své dojmy a názory a případně upozornili na jakoukoliv nepříjemnost. Výživový poradce tak může jednoduše sledovat vývoj hmotnosti a procentuální zastoupení jednotlivých tkání, přizpůsobit stravovací vzorce a motivovat ve změně stravovacích návyků.

Nejde o přísnou dietu, nýbrž o to naučit se správně stavovat a s podporou výživového poradce NATURHOUSE od základu změnit stravovací návyky. Tajemství spočívá ve výběru a správné kombinaci potravin na základě individuálních charakteristik každého člověka a jeho chuťových preferencí. S odbornou podporou výživového poradce a exkluzivními produkty dochází k trvalé změně stravovacích návyků tak, aby fyziologické, biochemické a metabolické potřeby byly pokryty a přitom byl zajištěn úbytek nebo stabilizace hmotnosti. Nejedná se o užívání „zázračných“ pilulek ani o žádnou drastickou dietu. Klienti naopak často jedí více, než byli zvyklí, a přitom hubnou.

V NATURHOUSE odmítáme veškeré vzorce kontroly hmotnosti, které nejsou založeny na přísně stanovených mezinárodních zdravotních kritériích a lékařských doporučeních. Stravovací plány a všechny potravinové doplňky jsou navrženy a schváleny Technickým oddělením NATURHOUSE, ve kterém pracuje tým odborníků z nejrůznějších oborů, schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv a Ministerstvem zdravotnictví.

Historie značky v ČR

V ČR od roku:     2008
Počet poboček v ČR     90

Historie značky NATURHOUSE v České republice se začala psát na podzim roku 2008, kdy byla otevřena první výživová poradna v Českých Budějovicích. Po 5 měsících provozu začala generovat provozní zisk a spokojené klienty dokazující schopnost konceptu se uplatnit na trhu. Rok poté, tedy v roce 2009, vstoupili do sítě první 3 franchisanti, kteří otevřeli své výživové poradny. Od roku 2010 se pobočková síť díky franchisantům začala rychle rozrůstat. Na konci roku 2016 funguje 90 poboček a dalších 10 je ve fázi otevírání.

Předpokladem je, že na českém trhu vznikne až 150 provozoven. Koncept se také efektivně rozšiřuje díky službám a unikátnímu servisu, který přinášíme našim partnerům. Řadu franchisantů jsme doslova naučili správně podnikat. Koncept je celosvětově i lokálně velmi úspěšný, generuje spokojené klienty, podnikatele i zaměstnance. V oblasti franchisingu v ČR a SR se řadíme mezi nejúspěšnější projekty v oboru.

 

Historie značky ve světě

Funguje od roku     1992
Počet poboček ve světě     2262

Před 25 lety se ve Španělsku zrodila myšlenka nabídnout lidem, kteří mají problémy s váhou, takové služby na jednom místě, které řeší příčinu a ne až následek nadváhy. Začala se tak rozvíjet síť výživových poraden NATURHOUSE, v níž se klienti učí zdravému stravování, vhodnému pitnému režimu a díky tomu hubnou a zlepšují si svůj zdravotní stav. Od svého založení síť NATURHOUSE neustále roste. Do dnešní doby expandovala do 40 zemí světa, v nichž působí 2 262 poboček s 5 000 profesionály, kteří pomohli více než 6 500 000 lidí zdravě zhubnout a štíhlou postavu si udržet.

Více informací
Hledat
Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a ochraně uživatelů soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím