Expense Reduction Analysts

Expense Reduction Analysts (ERA) je největší poradenskou společností na světě specializující se na řízení nákladů. V roce 2017 plánujeme rozšířit současný tým vysoce kvalitních profesionálů z různých oborů činnosti. Franšízový koncept ERA nabízí příležitost, ve které můžete podnikat se zhodnocením svých schopností a nabytých zkušeností, vysoký potenciál příjmů, možnost pracovat v čase a tempu, který vám vyhovuje. "Pokud nebudete v roce 2017 pracovat sám na svém snu, zaměstná vás někdo jiný, abyste pracovali na tom jeho".

www.expensereduction.com

Ostrovského 253/3, Praha 5, 150 00, Česká republika

počáteční investice: 1 050 000 Kč
roční poplatky (Z obratu): 20 %
měsíční poplatky : 9 500 Kč

Co všechno pro Vás zajistí:

  • Know-how
  • Provozní manuál
  • Školení
  • Marketingovou podporu
  • Personální podporu
  • činnost v týmu
Více informací

Kdo jsme

Expense Reduction Analysts se již od roku 1992 specializuje na řízení nákladů. Nabízí poradenství zaměřené na poskytování zlepšení výkonnosti podniků pro klienty všech velikostí v soukromém i veřejném sektoru. Více než 650 analytiků Expense Reduction Analysts, působích ve více než 25 zemích, nabízí rozsáhlé vědomosti a znalosti v  různých odvětvích a v různých nákladových kategorií, jako je řízení dodavatelského řetězce, facility management, provozní dodávky, korporátní služby, finanční a bankovní služby.

Mezi klienty Expense Reduction Analysts patří tisíce středně velkých podniků a mnoho známých jmen.

Poradci  Expense Reduction Analysts zakládají svou reputaci na faktu, že pracují výhradně na bázi dosaženého úspěchu. Odměna vychází čistě z nákladových úspor, kterých u klienta dosáhnou. Bez dosažených výsledků nejsou účtovány žádné poplatky, což nenese žádné riziko pro klienty a zaručí se tím i opravdový závazek k naplnění očekávaných úspor.

 

Historie značky v ČR

V ČR od roku:     2011
Počet poboček v ČR     10
Obrat v předchozím roce     16 500 000 Kč

Mezinárodní síť zabývající se snižováním firemních nákladů funguje v Česku už skoro šest let. V tuzemsku jsme dokončili nebo právě pracujeme na cca 200 projektech. Experti na řízení nákladů pomyslně zkontrolovali téměř jednu miliardu korun firemních rozpočtů v jednadvaceti různých nákladových oblastech, suma dosažených úspor je kolem 80 milionů korun a každým dnem se zvyšuje, protože výsledky průběžně u klientů vyhodnocujeme.

Expanze ERA v Česku podle počtu partnerů:

Rok 2011 - 1
Rok 2012 - 6
Rok 2013 - 8
Rok 2014 - 11
Rok 2015 - 12
Rok 2016 - 14

 

JAK TO VIDÍ NAŠI PARTNEŘI?

Tomáš Kopecký, energický fanda do energií: "Expense Reduction Analyst mi dává možnost využít naplno všech manažerských i odborných zkušeností získaných vlastním dlouholetým podnikáním. Tím, že je aplikujeme v provozu velikých společností, vznikají unikátní projekty, generující skvělé úspory pro naše klienty. Navíc jsem pánem svého času, jelikož nejsem zodpovědný za tým svých zaměstnanců, ale jen za svou práci, což mi přináší nečekanou svobodu."

Jitka Kulhánková, když vás přesvědčí, budete mít radost: "Nejlépe za nás mluví výsledky naší práce. Lidé na straně klienta si na začátku často myslí, že svoji práci dělají nejlíp a bojí se, abychom je o ni nepřipravili. Pro mě jako akvizitora je velká výzva dokázat člověka přesvědčit. Získat klienta je těžký úkol, ale když ve vás najde důvěryhodného poradce, vzájemná spolupráce už je potěšením."

Jiří Rybár, kapitán družstva úspor: "Nejsme jenom konzultanti, ale poskytovatel služeb, jsme zodpovědní za kvalitu a výsledek naší práce. Klientům tedy nejenom radíme, ale uskutečňujeme řešení, která jim přinášejí úspory a efektivitu. Pokud uvažujete o spolupráci, nebojte se mi ozvat. Expense Reduction Analysts má fantastickou firemní kulturu se silnou týmovou atmosférou. Každý nový partner nastoupí na dva týdny do Anglie na základní školení, kde vstřebá naše know-how, aby se mohl stát důvěryhodným poradcem."

Pavel Sikora, nejlepší bankéř pro vás: "Spolu s ostatními partnery fungujeme jako sehraný tým, ve kterém se každý věnuje své specializaci. Expense Reduction Analysts je oproti mnoha jiným franšízám jedinečná v tom, že máte obrovskou volnost v tom, co a jak budete dělat."

Eva Vrzalová, v balení se vyzná: "Funkční vztah musí být postavený na důvěře a transparentnosti. Myslím, že se nám to daří naplňovat jak uvnitř týmu, tak směrem ke klientům. Výhodou práce v rámci ERA je i velká nezávislost, v rámci ERA mohu o svém osobním i profesním životě sama rozhodovat, zatímco v korporátním světě je často všechno pevně dané."

 

 

Historie značky ve světě

Funguje od roku     1992
Počet poboček ve světě     650

Původní myšlenka vznikla ve Spojených státech jako vzdělávací program pro snižování nákladů. V průběhu posledních 25 let se ERA koncept  postupně rozvinul ve velkou a úspěšnou mezinárodní organizaci, která naplňuje očekávání tisíců klientů, malých a středních firem i velkých nadnárodních společností.

Dnes mezinárodní síť ERA tvoří více než 650 licencovaných poradců, působících zejména v Evropě, Austrálii, na Novém Zélandu, v Severní Americe a Jižní Americe. Poradci ERA mají zajištěnou podporu a školení na vysoké úrovni, rozsáhlou marketingovou podporu a využívají nejnovější technologie umožňující efektivní komunikaci.

ERA byla založena v Evropě v roce 1992 a byla velmi úspěšná již ve své počáteční fázi vývoje.

Více informací
Hledat
Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a ochraně uživatelů soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím