EVROPA realitní kancelář

Generovat vyšší zisky a přitom snížit náklady, je cíl každé společnosti. EVROPA realitní kancelář je ten správný partner, který Vám pomůže tento cíl uskutečnit. Spojením se silnou značkou EVROPA realitní kancelář se stanete jedním s největších hráčů na realitním trhu, aniž byste investovali velké finanční prostředky do budování brandu. 20. úspěšných let na trhu mohou slavit jen ty nejsilnější firmy, mezi které EVROPA realitní kancelář bezesporu patří.

www.rkevropa.cz

Václavské náměstí 793/36, Praha, 110 00, ČR

počáteční investice: 150 000 Kč
měsíční poplatky : 7 500 Kč

Co všechno pro Vás zajistí:

  • Know-how
  • Provozní manuál
  • Školení
  • Marketingovou podporu
  • Právní podporu
  • Personální podporu
  • Vyhledání provozovny
  • Vybavení provozovny
  • Pomoc při zajištění potřebné investice / finančního partnera
Více informací

Kdo jsme

EVROPA realitní kancelář patří mezi špičku realitních kanceláří v České republice. Během své téměř dvacetileté působnosti jsme otevřeli na 40 franšízových poboček, z čehož vyplývá, že máme opravdu velké zkušenosti a znalosti realitního trhu u nás. Mezi naše služby patří prodej, pronájem domů, bytů, komerčních prostor i pozemků. Máme dnes více jak 300 spolupracovníků v síti EVROPA realitní kancelář, kteří pracují profesionálně a tvoří realitní odbornou elitu.

 

Podnikání v realitním odvětví je nejvýhodnější za uplynulých deset let. V EVROPA realitní kancelář jsme si tohoto vývoje vědomi a nabízíme vám možnost této situace využít na bázi franchisingové spolupráce. EVROPA realitní kancelář má vypracovanou nejkomplexnější nabídku výhod franchisingu v realitním oboru.Poskytneme možnost seberealizace, budeme u toho, když začnete měnit váš dosavadní život a budete stoupat na žebříčku úspěšnosti a spokojenosti výš a výš. Pokud uvažujete o tom, jak začít podnikat nebo v čem podnikat, EVROPA realitní kancelář má pro Vás řešení.

Historie značky v ČR

V ČR od roku:     1997
Počet poboček v ČR     42

S námi nekupujete dům, ale domov. Odvážné tvrzení? Přesvědčte se. Vítáme vás. EVROPA realitní kancelář je tu pro vás od roku 1997. Zabýváme se prodejem i pronájmem bytů, domů či komerčních prostor, prodejem pozemků i developerských projektů převážně v České republice a na Slovensku. Svoje zkušenosti a znalosti předáváme dál našim kolegům jednotlivých franšízových poboček pod hlavičkou EVROPA realitní kancelář. Díky více jak 40 našich poboček jsme vám stále blíž a naše služby tak máte na dosah ruky. Zakládáme si na profesionalitě, ochotě a rychlosti.

Více informací
Hledat
Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a ochraně uživatelů soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím