Empire the Know-How Institute

Direct Method pro výuku jazyků Vyučování cizího jazyka spočívá v simulaci cizojazyčního prostředí, v kterém jsou studenti již od první hodiny „nuceni“ komunikovat mnohem častěji jako při tradičních vyučovacích metodách. Jde o přirozený způsob osvojování cizího jazyka – mluvením. Hodina je živá, dynamická, zábavná a díky tomu se klient i mnohem rychleji učí. Tento systém je založen na přímé metodě výuky cizího jazyka. Metodicky je postaven na řízené konverzaci, při které se studenti učí přímo tak že mluví.

www.empire-skola.cz

Viktora Huga 6, Praha, 15000, ČR

počáteční investice: 25 000 Kč
roční poplatky : 25 000 Kč

Co všechno pro Vás zajistí:

  • Know-how
  • Školení
Více informací

Kdo jsme

Poskytovatelem licence je EMPIRE the Know-How Institute, dynamická a inovativní vzdělávací společnost s 12ti-letou působností na slovenském a českém trhu. Její hlavní esencí je kombinace Education/vzdělávání a Entertainment/zábavy v „Edutainment.

Partner si může zvolit způsob spolupráce – kompletní franchising Empire se všemi produkty a procesy, nebo jenom produktovou licenci na výuku jazyků přímou metodou Direct Method. 

 

Co získá licenční partner:

- kompletní trénink na metodu Direct Method - momentálně angličtina, němčina, ruština, španělština

- školení na dovednost vybírat si nové lektory a zaučit je na metodu

- školení na práci s metodou, nastavování výuky a metodických plánů

- průběžná podpora k metodě

- update materiálů a nové materiály a jazyky

- možnost setkávat se s jinými školami v republice a výměnu zkušeností

- možnost účastnit se dalších školení

 

Výhody:

- touto metodou je možné učit jenom s licencí od EMPIRE. Každé město má omezený počet licencí, čímž je zachována jedinečnost a územní exkluzivita

- používání speciálně vytvořených učebnic, které není možné koupit mimo licenční systém

 

Historie značky v ČR

V ČR od roku:     2008
Počet poboček v ČR     22

Empire by založen v roce 2004 v Bratislavě, následovali pobočky v Košicích a Praze. Od začátku se zaměřil na výuku, která simuluje anglicky mluvící prostředí. Studenti jsou od první hodiny nuceni komunikovat v cizím jazyce a odpovídat na otázky rychle, bez překládání a přemýšlení. Empire od roku 2008 učí angličtinu přímou metodou Direct Method for English. Koncept začal s výukou angličtiny, ale dnes už učí přímou metodou i další jazyky, např. němčinu, španělštinu nebo francouzštinu.

Historie značky ve světě

Funguje od roku     2007

Direct Method pochází od polské společnosti Direct Language Lab, která se specializuje na produkty pro výuku cizích jazyků. Tvoří unikátní řešení pro výuku cizích jazyků s využitím přímé metody. Učebnice a online kurzy využívají studenti v 30 krajinách světa.

Více informací
Hledat
Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a ochraně uživatelů soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím