DIRECTREAL

Directreal je franšízová realitní síť realitních kanceláří vystupujících pod společným obchodním názvem. Všechny kanceláře mají samostatnou právní subjektivitu, vlastnictví a podnikají samostatně

www.directreal.cz

Husitská 107, Praha 3, 13000, Česká republika

počáteční investice: 100 000 Kč
měsíční poplatky (Z obratu): 8 %

Co všechno pro Vás zajistí:

  • Know-how
  • Provozní manuál
  • Školení
  • Marketingovou podporu
  • Právní podporu
  • Personální podporu
Více informací

Kdo jsme

„Reality? Teď? Vždyť realitek je na trhu mnoho! To nemá smysl ...“

Takové a podobné věty jsme poslouchali počátkem roku 2007, když jsme zakládali první, čistě slovenskou franšízovou síť realitních kanceláří DIRECTREAL. Od té doby uplynulo několik let a společnost Direct Real se úspěšně prosadila v oblasti realit v mnoha regionech Slovenska a pronikla i na český trh.

Dnes už víme, že naše vize franšízingu na trhu s nemovitostmi funguje! Víme jakým způsobem rozjet zcela novou realitní kancelář, máme i know-how na to, jak pomoci již existujícím kancelářím znásobit prodej a s ním i zvýšit celkové zisky!

Zapojením se do sítě Directreal budete ze dne na den známějším, větším a tím i důvěryhodnějším a uznávaným partnerem pro vaše klienty. Navíc, rázem získáte celorepublikovou působnost! Nepotřebujete měsíce, roky na prosazení se ve vaší lokalitě. Můžete se vyhnout omylům, budování IT systému a podobně. S námi jednoduše vyrostete rychleji.

Ze dne na den můžete začít podnikat a nic nového přitom nemusíte vymýšlet.

My už to máme všechno vymyšlené a zejména efektivně odzkoušené v praxi.

Víme co funguje, ale i to, co zaručeně nefunguje.

Mnoho úspěchů v podnikání přeje,

Marian Paták

 

Historie značky v ČR

V ČR od roku:     2014
Počet poboček v ČR     5
Obrat v předchozím roce     2 000 000 Kč
Více informací
Hledat
Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a ochraně uživatelů soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím