Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.

Účelem franšízového konceptu Business for Breakfast je zakládání privátních podnikatelských klubů pro malé a střední podnikatele, díky kterým si osvojí efektivní nástroj k získávání nových zakázek prostřednictvím doporučení. Podnikatelské kluby BforB svým unikátním konceptem vytváří prostředí, ve kterém mohou lokální podnikatelé získat nové kontakty a zakázky prostřednictvím doporučení.

www.bforb.cz

Husitská 344/63, Praha 3, 130 00, ČR

počáteční investice: 300 000 Kč
roční poplatky : 4 000 Kč
měsíční poplatky (Z obratu): 25 %

Co všechno pro Vás zajistí:

  • Know-how
  • Provozní manuál
  • Školení
  • Marketingovou podporu
  • Právní podporu
  • IT systém, webová stránka, koncepty pro zpracování byznys plánu, finančního a marketingového plánu, 6 měsíční aktivní mentoring pro hladký start, přístup ke všem propagačním materiálům, systém podpory franšízantům, školení v nových službách, počáteční marketingové materiály na zhruba 3/4 roku provozu franšízy
Více informací

Kdo jsme

Naše myšlenka

To, co děláme, je obchodně řečeno marketingová strategie. Naši členové mají hlavní zájem: Vést své firmy k úspěchům. Díky obchodním snídaním, které organizujeme, umožňujeme našim členům získávat nové zakázky nebo i informace z odlišných oborů, mluvit o čemkoliv, co je zajímá, nebo si navzájem pomáhat i jinými způsoby.

Business for Breakfast sdružuje především malé a střední firmy, které si formou obchodních snídaní jednou za dva týdny u snídaně vytvářejí bezpečné, nekonkurenční prostředí. V něm se navzájem poznávají a věří si. Díky tomu sdílí svoje kontakty, doporučení, reference i zakázky nejen mezi sebou, ale i svým známým.

Naše poslání

Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu.

Business for Breakfast je v České republice největší profesionální organizací, která se specializuje na referenční networking. Podporujeme zejména malé a střední podnikatele na lokální úrovni a naším cílem je vytvořit jim takové prostředí, ve kterém získají nové dlouhodobé zdroje pro nové zakázky, inspiraci pro svůj byznys, podporu lokální podnikatelské komunity a díky tomu všemu větší ekonomickou stabilitu.

Náš cíl

Vybudovat obchodní kluby BforB v každém okresním městě, aby si lokální malí a střední podnikatelé mohli navzájem pomáhat získávat více obchodu, a byli silnější, což pomůže všem, kteří se zúčastní. Změnit české obchodní prostředí, aby naši členové měli čas na svou práci místo nekonečného alespoň trochu spolehlivých kontaktů v jakémkoliv oboru nebo řešení škod po těch nespolehlivých.

Hodnoty Business for Breakfast

Důvěra – Spolupráce – Respekt – Vzájemná podpora – Dlouhodobé obchodní vztahy – Výsledky – Příjemné prostředí – Hezké obchody

Historie značky v ČR

V ČR od roku:     2009
Počet poboček v ČR     63

"Business for Breakfast je původem britský koncept, se kterým jsem se setkala během svého pětiletého pobytu ve Velké Británii. Zvažovala jsem možnosti, jak se vrátit do České republiky a náhodná účast na jednom z podnikatelských klubů BforB se pro mě stala zpátečním lístkem do České republiky. V Anglii mě nadchlo prostředí lidí, kde si mezi sebou lidé nezáviděli a přáli si vzájemně úspěch a podporovali se v něm. Toto prostředí jsem v ČR neviděla a velmi mi chybělo. V Británii při mé první návštěvě klubu BforB jsem se najednou ocitla v podnikatelském prostředí, kde podnikatelé úplně otevřeně se navzájem žádali o pomoc, konkrétní kontakt, radu, či doporučení a co bylo pro mě klíčovým momentem, ostatní na takové poptávky naprosto samozřejmě reagovali návrhy, nápady, konkrétními doporučeními a radami, jak se posunout vpřed. Byla jsem součástí prostředí, kde si podnikatelé pomáhají v rozvoji svého podnikání, podporují se, předávají si kontakty, doporučení, cenné rady a zkušenosti a všichni jsou pozitivní a otevření. Řekla jsem si, že v takovém prostředí chci v České republice žít a protože jsem takové prostředí nikde v ČR nenašla, rozhodla jsem ho díky BforB vybudovat."

Kamila Zárychtová, zakladatelka Business for Breakfast Česká republika

Funguje od roku     2001
Více informací
Hledat
Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a ochraně uživatelů soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím