Brick by Brick

Brick by Brick jsou vzdělávací programy pro děti od 3-14 let s využitím kostek LEGO®. Vzdělávání pro děti v oborech jako fyzika, architektura, mechanika ve spojení s hrou. Děti se učí základy technických oborů tím, že stavějí modely z kostek LEGO®. Hodiny jsou metodicky velmi podrobně zpracované, aby měli jasný vzdělávací cíl. Lego, které děti i rodiče milují, je jenom nástrojem, který zvyšuje jejich nadšení a motivaci. Děti si osvojují jednak technické vědomosti, získávají praktické informace a rozvíjí i socializační a kreativní dovednosti.

www.brickbybrick.cz

Viktora Huga 6, Praha, 15000, ČR

počáteční investice: 150 000 Kč
roční poplatky : 50 000 Kč

Co všechno pro Vás zajistí:

  • Know-how
  • Školení
Více informací

Kdo jsme

Poskytovatelem licence je EMPIRE the Know-How Institute, dynamická a inovativní vzdělávací společnost s 12ti-letou působností na slovenském a českém trhu. Její hlavní esencí je kombinace Education/vzdělávání a Entertainment/zábavy v „Edutainment.

Franchisant Empire získá nejenom inovativní a exkluzivní produkty, ale i know-how, jak se odlišit a uspět na trhu.

 

Licenční partneři Brick by Brick získají :

- podrobné metodické plány pro 9 druhů produktů pro děti, ale i dospělé a firmy (kurzy pro mateřské školky, základní školy, školička pro nejmenší, denní tábory, narozeninové oslavy, večerní programy, víkendové programy, eventy pro firmy)

- obchodní a marketingové materiály a postupy jak získat klienta

- know-how a podporu ze 7 letých zkušeností s vlastní franchise sítí (téměř 60 partnerů) a 12 let zkušeností s vedením vzdělávací společnosti v ČR a SR (3 vlastní pobočky)

- sdílení know-how v síti ČR a SR

- územní exkluzivitu

 

Historie značky v ČR

V ČR od roku:     2015
Počet poboček v ČR     4

Empire získal master franchise licenci pro koncept Brick by Brick pro ČR a SR v roce 2015. Otevřel vlastní provozovny v Bratislavě a Košicích a v průběhu roku 2016 i první franchisové provozovny. V současnosti hledá partnery v celé ČR a SR.

Historie značky ve světě

Funguje od roku     2011

Dynamický manželský pár Kendra & Matthew Randallovi se poprvé potkali na hodině vědy, když měli 13 let. Brick by Brick si nejprve “představili, a potom vytvořili a postavili”! Společnost Brick by Brick byla založená v roce 2011 v Mt. Pleasant, SC (Južná Karolína), USA. Od té doby její oblíbenost mezi zákazníky neustále roste. Koncept Brick by Brick je postavený na principech vynikajících služeb zákazníkům a těch nejkvalitnějších zážitcích spojených s učením se, a to v srdečné atmosféře.

Více informací
Hledat
Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a ochraně uživatelů soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím